(17) 22 71 333 w. 340(17) 22 72 939kazimierz.kret@kolbuszowa.pl
Aktualności
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Decyzje środowiskowe

Aktualności

„Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”- konkurs

„Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”- konkurs 

Burmistrz Kolbuszowej uprzejmie informuje, że Gmina Kolbuszowa zgłosiła udział w konkursie „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Konkurs ten przeprowadzany jest w ramach edukacyjnej kampanii społecznej „Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!”, która głównie ma na celu zwiększenie wiedzy oraz świadomości lokalnego społeczeństwa na temat smogu, zagrożeń z niego wynikających oraz sposobów walki z nim.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania na naszą gminę w konkursie na stronie www.powietrzebezsmieci.pl, gdzie dodatkowo do wygrania jest Naukowa Stacja Zabaw PGNiG. Każdy oddany głos będzie poprzedzony udzieleniem odpowiedzi na proste pytanie dotyczące smogu. Podstawą wyboru zwycięskiej gminy jest liczba głosów mieszkańców oddana na daną lokalizację w przeliczeniu na liczbę mieszkańców gminy.

Głosowanie rozpoczyna się 24.01.2018r. i trwa do 28.02.2018 roku.

Dlatego też od Państwa zależeć będzie czy na terenie naszej gminy powstanie Naukowa Stacja Zabaw PGNiG wyposażona w urządzenia demonstrujące prawa fizyki i zachęcające dzieci do rozwijania naukowych pasji.

Więcej informacji: www.powietrzebezsmieci.pl

  • Data aktualizacji: 2019-01-07 12:32
  • |
  • Licznik odwiedzin: 112 820