(17) 22 71 333 w. 340(17) 22 72 939kazimierz.kret@ekolbuszowa.pl
Aktualności
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Decyzje środowiskowe

Aktualności

Wyniki akcji "Sprzątanie Świata 2019" w gminie Kolbuszowa

Sprzątanie Świata 2019 

WYNIKI AKCJI "SPRZĄTANIE ŚWIATA - 2019"

W GMINIE KOLBUSZOWA

 

W dniach 20 – 22 września 2019 r. odbyła się ogólnopolska akcja „Sprzątanie świata – Polska 2019”, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy!”. Z wielkim zaangażowaniem do akcji przystąpili uczniowie wraz opiekunami ze Szkół Podstawowych i Średnich naszej gminy, którzy postanowili dać wszystkim przykład i uzbrojone w rękawiczki ochronne oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów wyruszyły w teren, aby posprzątać okolicę. Wszyscy uczestnicy łącznie zebrali 500 kg odpadów komunalnych, które świadomie poddali segregacji, co umożliwiło przekazanie ich do recyklingu i dało im drugie życie. Wyniki tegorocznej akcji pozwalają stwierdzić, że mieszkańcy naszej gminy przywiązują coraz większą uwagę do czystości i porządku w otaczającym ich środowisku.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w akcji i przyczynienie się do poprawy środowiska naturalnego w naszej gminie.

                                                                                                                                                    Burmistrz Kolbuszowej

  • Data aktualizacji: 2020-07-06 14:38
  • |
  • Licznik odwiedzin: 301 262